Centrum Medyczne Promed w zakresie Poradni Chirurgii Naczyniowej w Jeleniej Górze udziela świadczeń zdrowotnych w ramach prywatnych ubezpieczeń medycznych oraz komercyjnie.

Lekarze przyjmujący w ramach Poradni Chirurgii Naczyniowej w Jeleniej Górze

Poradnia Chirurgii Naczyniowej zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem chorób naczyń: tętnic i żył, których wczesne wykrycie pozwala zapobiec wielu poważnym powikłaniom układu krążenia. Za pomocą najnowocześniejszego aparatu USG GE Logiq S7 z funkcją kolorowego dopplera, w który wyposażone jest Centrum Medyczne Promed, lekarz specjalista chirurgii naczyniowej zbada przepływy naczyniowe w tętnicach dogłowowych, przepływy kończyn górnych i dolnych oraz przepływy w aorcie i innych tętnicach.

Zapraszamy wszystkich Państwa do skorzystania z usług Poradni Chirurgii Naczyniowej w Jeleniej Górze, w szczególności pacjentów, którzy zaobserwowali u siebie obrzęki kończyn dolnych lub poszerzone naczynia żylne, a także odczuwają ciężkość kończyn dolnych, celem wykonania badań w kierunku choroby żylakowej i kwalifikacji do leczenia operacyjnego.

Konsultacja w Poradni Chirurgii Naczyniowej wskazana jest również w przypadku wystąpienia objawów takich jak: zawroty głowy, szumy uszne, utraty przytomności, omdlenia, hemoroidy, owrzodzenia kończyn dolnych, czy zespół stopy cukrzycowej.

Najczęściej leczone choroby w ramach Poradni Chirurgii Naczyniowej w Jeleniej Górze:

  • Żylaki

  • Zakrzepica żylna

  • Miażdżyca
  • Choroby naczyń

  • Przewlekła niewydolność żylna

  • Nadciśnienie tętnicze

  • Zaburzenia krzepnięcia

  • Powikłania naczyniowe w cukrzycy

  • Hemoroidy

  • Owrzodzenia kończyn dolnych

W ramach Poradni Chirurgii Naczyniowej udzielane są świadczenia medyczne w zakresie:

Leczenie żylaków metodą ablacji termicznej

Wskazaniem do leczenia operacyjnego żylaków kończyn dolnych jest zdiagnozowana niewydolność żylna potwierdzona badaniem USG z obrazowaniem Dopplera. W Centrum Medycznym Promed zabieg operacyjny leczenia żylaków kończyn dolnych można wykonać małoinwazyjną metodą ablacji termicznej (CELON).

Dowiedz się więcej

Sklerotyzacja naczyń

Sklerotyzacja naczyń uznawana jest za złoty standard w leczeniu małych żylaków. Jest to nieoperacyjna metoda leczenia żylaków, naczynek i poszerzeń żylnych.  Centrum Medyczne Promed zaprasza do skorzystania z nieoperacyjnej metody leczenia żylaków z wykorzystaniem zabiegu skleroterapii.

Dowiedz się więcej

Cennik usług komercyjnych:

Konsultacja chirurga naczyniowego

200 zł

Konsultacja chirurga naczyniowego z badaniem USG

320 zł

Leczenie żylaków metodą ablacji termicznej (CELON)

4200 - 6000 zł

Sklerotyzacja naczyń

700 - 1000 zł